Hospodyňka Praha

hospodyňka praha - úklid na klíč levněHospodyňka Praha | Kompletní péče o Vaši domácnost nebo kancelář v Praze

  • neradi uklízíte?
  • nemáte na úklid čas?
  • potřebujete pravidelný úklid bytu domu nebo kanceláře v Praze?
  • využijte naši službu “Hospodyňka Praha”

Kompletní úklidový servis Praha pro vaši kancelář, domácnost nebo prodejnu. Postaráme se o vše, co je spojeno s úklidem včetně praní prádla. Přenechte úklid profesionálům, věnujte se práci nebo rodině. O 100 % úklid se postaráme!

hospodině prahaÚklid domácnosti v Praze

Provádíme kompletní úklidové práce domácností v Praze. Nabízíme jednorázový úklid i pravidelný úklid domácností v Praze. Pracujeme, když se to hodí Vám, včetně sobotního a nedělního úklidu včetně provedení úklidu domácnosti v Praze ve státní svátek.

Úklid kanceláří v Praze

Nechte vaše zaměstnance pracovat. Úklid Vaší firmy a kanceláří nechte na nás!. Provádíme nárazový i pravidelný úklid firem a kanceláří po celé Praze. Postaráme se o úklid interiéru i venkovních prostor včetně sociálního zařízení, garáže, sklepu i dalších prostor Vaší firmy. Vaši zaměstnanci budou pracovat a úklid nechte na nás.

Čas úklidu přizpůsobíme tak, aby nenarušil chod Vašeho podnikání.

Úklid obchodních provozoven (Prodejen v Praze)

Neuklizená prodejna je 100% zárukou jak odradit vstup zákazníka do Vašeho obchodu v Praze. Vaši zaměstnanci se budou moci plně věnovat zákazníkům a přinášet Vám lepší tržby, úklid prodejny v Praze nechte na nás.

Vaši maloobchodní prodejnu uklidíme jednorázově, například po malování nebo rekonstrukci nebo budeme provádět pravidelný úklid obchodních prostor v Praze.

Zajistíme 100 % uklizenou prodejnu v Praze!