Pravidelný úklid

uklízíme byty v prazeÚklid kanceláří Praha

Kvalitní dlouhodobý úklid kanceláří, obchodních a dalších prostor v Praze.

Nabízíme běžný denní úklid, týdenní a měsíční úklid kanceláří. Každý den vysypávají odpadkové koše podle druhu odpadu, luxují koberce, umývají všechny podlahy, utírají prach, ohmaty a nečistoty ze stolů, elektrických spotřebičů, skříní, okolí klik či parapetů. Dále každý den sbírají nádobí, umývají jej a uklízejí na původní místo. Uklízí WC, doplňují toaletní potřeby. Zarovnávání židlí a větrání patří taky ke každodenním činnostem úklidové firmy.

Úklid kanceláře můžete přenechat profesionální firmě

Každý týden pak úklidoví pracovníci dezinfikují WC, umývají zábradlí, omývají meziokenní parapety, luxují sedačky, omývají židle a dvakrát týdně zalévají květiny.

Jednou měsíčně se v kancelářských prostorách utírá prach z hůře dostupných míst, myjí obklady dveří a nábytku, vymetají pavučiny.

Jednou měsíčně se také myjí lednice, topení, vypínače a zásuvky, čistí odpadkové koše a leští nábytek. K nadstandardním službám pak patří praní záclon a žaluzií, mytí oken, čištění koberců a mytí osvětlení. Tyto firmy nabízejí i řadu speciálních úklidových služeb.

Patří sem především zahradnické práce. Firmy poskytují kvalitní a rychlou práci při celoroční i jednorázové údržbě zahrad, patří sem i úprava jiných zelených ploch, kvalitní úklid jakéhokoliv rozsahu dle přání zákazníka a drobné údržbářské práce v domácnosti.

Zajistíme také  zprostředkování hospodyně, která se stará o domácnost přesně podle pravidel a přání zákazníků. Všechny pracovnice jsou pečlivě vybírány a školeny. Samozřejmostí je spolehlivost, diskrétnost a stoprocentní spolehlivost.