Pravidelný úklid Praha

úklid-pravidelné uklidové služby v PrazePravidelný úklid Praha

  • pravidelný úklid domácností
  • pravidelný úklid firem a obchodních prostor v Praze
  • kompletní úklid interiérů i venkovních prosto v Praze

Kvalitní úklidové služby v Praze. Od bytu po kancelářské a obchodní prostory v Praze. Zajistíme vždy uklizené prostředí v kanceláři, v obchodní provozovně nebo u Vás doma.

Praha-uklid.eu Vám zajistí veškeré úklidové služby pro interiér i venkovní prostory v Praze včetně práce ve výškách!

Úklid v Praze | Od domácnosti pro firmy, kanceláře a prodejny

Provádíme jak běžný úklid domácnosti v Praze, tak kompletní  generální úklid bytů, například před svátky, jarní úklid, podzimní úklid, úklid před svatbou nebo jinou významnou rodinou událostí.. Mimo úklidu domácnosti Vám za příznivou cenu provedeme také  úklid Vaší kanceláře nebo firmy nebo obchodních prostor. Pro pravidelný úklid prodejen nabízíme velmi výhodné cenové podmínky.

Při objednávce úklidových služeb v Praze upřesněte, v jaké dny a hodiny se Vám úklid hodí, na kolik hodin asi tak úklid odhadujete (pokud odhad nemáte, napište, jak velký je Váš byt a zda je zařízený spíše jednoduše nebo zda máte hodně nábytku a bytových doplňků). Na základě Vaší specifikace úklidových služeb v Praze nabídneme předpokládanou cenu. Finální cenu úklidových služeb v Praze pak dohodneme osobně na místě pro prohlídce prostor, které jsou určeny k jednorázovému nebo pravidelnému úklidu v Praze.

úklid v praze se zárukou spokojenostiNaši zaměstnanci na úklid v Praze jsou 100% profesionálové

Naši zaměstnanci jsou skutečnými odborníky ve svém oboru, pracují rychle bez zbytečných prodlev. Za naše úklidové zaměstnance ručíme, ke každému zaměstnanci nabízíme potvrzení trestní bezúhonosti. Chápeme, že při pravidelném úklidu domácnosti je náš zaměstnanec stává určitou součástí života vaší domácností, proto vždy dbáme na Vaši maximální spokojenost, aby přítomnost našeho zaměstnance ve vaší domácnosti nebo firmě byl bez jakýchkoli potíží.

I pro Vás nabídneme výhodné podmínky úklidu v Praze!