Úklid domácností Praha

uklizený byt Praha levněÚklid bytů v Praze

Nemáte čas na úklid domácnosti a jste z Prahy? Pak čtěte dále.Naši  zaměstnáni mají s úklidem několikaleté zkušenosti, ať už v domácnostech nebo při úklidu kanceláří. Naši úklidový pracovníci jsou prověřeni jak, co se týče rejstříku trestů, tak i několika stupni interní kontroly.

Úklid ve vašem bytě v Praze tak provedou jen zkušení a prověření pracovníci!

Svěřte úklid domácnosti profesionální firmě a užívejte si více volného času

Pokud potřebujete domácnost jednorázově uklidit nebo uklidit po řemeslnících v Praze, neváhejte se na nás obrátit s poptávkou úklidu bytu v Praze.

Nabízíme také pravidelný úklid jako je mytí a vysávání podlah, setření prachu, úklid kuchyně, koupelny či WC. Konkrétní úklidové služby i jak často se mají provádět si lze objednat individuálně podle vašich potřeb.

Úklid domácností v Praze není výsadou jen movitějších lidí. Místo úklidu pak můžete trávit svůj čas s rodinou, přáteli, věnovat se zálibám.

Generální úklid domácnosti v Praze

Pro zákazníky, kteří našich úklidových služeb v Praze využívají  pravidelně, vám navíc poskytneme pravidelný generální úklid, který zahrnuje i mytí oken a čištění koberců, zdarma.

Pokud našich služeb úklidových služeb využíváte pravidelně, je možné mezi služby zařadit například venčení vašeho psa. U této služby je ale potřeba, aby váš pes naše úklidové pracovníky již znal, aby nedošlo k nepříjemnostem při venčení psa.