Úklid Praha

uklidíme v Praze byt či kancelář levněÚklidový servis Praha

Úklidových firem, které nabízejí úklid ve firmách, je v Praze nepřeberné množství. Proto se vyplatí vybírat obezřetně. Super Rota s.r.o. vám nabízí 100 % kvalitní úklidový servis v Praze.

Úklid Praha | Super Rota s.r.o nabízí:

  • úklid kanceláří i celých budov
  • úklid exteriérů, úklid úřadů

Jaké úklidové práce nabízíme?

Zpravidla je to mytí oken, praní a věšení záclon, mytí výloh a odstraňování samolepek z nich, čištění a impregnace kožených pohovek, mytí a leštění nábytku, mytí dveří a světel, luxování a čištění koberců mokrou i suchou metodou, vytírání a voskování podlah, strojové mytí, mytí oken ve výškách, úklid a dezinfekce sociálního zařízení, mytí obkladových stěn.

Úklidové služby v Praze | Máme širokou nabídku služeb

Nabízíme  úklid panelových domů, úklid po řemeslných pracích, úklid po vytopení, odčerpání zbytkové vody po vytopení, vyklízení nábytku a odpadu, přistavení kontejneru na odpad.

V rámci čištění nabízíme čištění olejových filtrů, čištění profesionálních digestoří, čištění střešních vyústění vzduchotechniky a také speciální čištění, které zahrnuje především odstraňování žvýkaček. V rámci zajištění kompletních služeb pro zákazníky poskytujeme také kompletní sortiment hygienického programu.

Přímo na pracoviště dodáváme toaletní papír, papírové ručníky, mýdlo, čistící prostředky a mnoho dalšího.

Dodáváme také vybavení sociálního zařízení jako jsou zásobníky na mýdlo, ručníky a podobně. Tyto firmy vám navíc většinou uklidí i domácnost, nabízejí úklid i po řemeslných pracích, půjčí vám úklidovou techniku či zajistí kvalitního řemeslníka na běžné opravy v domácnosti.